Телефонен оператор

Обява

Наименувание на дружеството: Български фармацевтичен съюз
ЕИК на фирмата: 175240964
Телефон за контакти: 0882 997 451
E-mail адрес за контакти: beloslava.yaneva@bphu.bg
Адрес по месторабота: гр. София, ИНТЕРПРЕД – СТЦ, бул. Драган Цанков № 36
Вид заетост: Пълен работен ден
Публикувана на: 2019-01-09 14:15:44
Изтича на: 2019-02-09

Българският фармацевтичен съюз търси да назначи студенти по фармация (ОКС „магистър“), със завършен зимен семестър на IV-ти курс на обучение за изпълнение на съвместен проект на БФС с една от водещите фармацевтични компании в България на позиция телефонен оператор.

Задължения и отговорности:

- Провеждане на телефонни разговори за предоставяне на специфична регулаторна лекарствена информация (по образец), одобрена от Изпълнителната агенция по лекарствата и насочена към магистър-фармацевти по предварително зададена база-данни;

- Отговаряне на запитвания постъпили по телефон;

- Обработване и преразпределяне на обаждания до подходящия отдел с цел разрешаване на възникнали проблеми;

- Установяване на проблеми и докладването им на координатора на проекта;

- Обработка, регистрация и контрол на постъпилата информация в база-данни.

Изисквания към кандидатите:

- Текущо обучение за ОКС „магистър“ в ПН „Фармация“, завършен зимен семестър на IV-ти курс;

- Добри комуникативни и аналитични умения; - Владеенето на английски език се счита за предимство;

- Отлична компютърна грамотност и умения за работа с офис-техника;

- Инициативност, отговорност, отлична организираност, желание за работа, конфиденциалност и лоялност;

- Умения за работа в екип, организираност, коректност.

Българският фармацевтичен съюз предлага:

- Отлично почасово възнаграждение по договор;

- Гъвкаво работно време по предварителен график;

- Отлични условия на работа с мотивиран екип от професионалисти;

- Отлични условия на труд в приветлива и модерна офис среда на комуникативна локация;

- Въвеждащо обучение с оценяване на кандидатите.

Ако смятате, че отговаряте на посочените по-горе изисквания и желаете да станете част от нашия екип, изпратите мотивационно писмо, CV и актуална снимка на еmail: beloslava.yaneva@bphu.bg

Само селектирани кандидати, отговарящи на изискванията за позицията, ще бъдат поканени на интервю.