Магистър-фармацевт от България е номинирана за вицепрезидент на 75-тата сесия на Световната здравна организация - 24 часа.bg
Българският министър на здравеопазването проф. Асена Сербезова е номинирана за поста на вицепрезидент на 75-тата сесия на Световната здравна организация, която ще се проведе през месец май 2022 г.
Сподели
Публикувана на 2022-04-05 13:58:45 | Прочетена: 2803 пъти
БФС В МЕДИИТЕ 
- Канал 3, 20.04.2026, предаването ДИВАН, гост маг.-фарм. Стефан Минков
2026-04-22 10:54:00
- On Air TV, 17.04.2026: проф. Христина Лебанова и маг.-фарм. Димитър Маринов
2026-04-28 09:06:42






